Hakkımda

Hakkımda - Seo Uzmanı Gökhan Vatancı Kimdir?

Merhaba, ben Gökhan...

1994 İstanbul doğumluyum, üniversitede aldığım sosyoloji eğitimiyle kitle analizi, pazar analizi yapıp aldığım dijital strateji eğitimlerini birleştirerek yıllardır firmalara dijital dünyada rehberlik ediyorum.

 

2017 yılından beri dijital pazarlama alanında sektördeki e-ticaret ve hizmet firmalarına danışmanlık vermekteyim. Giyimden kozmetiğe, sağlıktan turizme, gıdadan lojistiğe onlarca farklı sektörde yüzlerce firmaya danışmanlık sağladım.

 

Birçok Google tabanlı dijital strateji programları ile markanıza dijital dünyada bir kimlik oluşturup, kitle analizi yaparak firmamızın geniş kesimlere ulaşmasını sağlıyorum.

 

Şu anda da Samsung Group bünyesinde olan Cheil ‘de Web Uzmanı pozisyonunda Samsung website yönetimini yürütüyorum.

Dijital kampanya ve Freelance SEO çalışmalarıyla firmamızın tanınırlığı, bilinirliliği ve müşteri sadakati konularında fark yaratıyorum.

Firmanızı Google ve kullanıcı dostu hale getirerek optimize hale getirip, anahtar kelimelerde, görüntülenme ve tıklanmada organik bir büyüme sağlıyorum.

İdeasoft, Ticimax, T-soft ve opencart e-ticaret panelleri üzerinde deneyimlerim üzerine 3rd analiz araçlarıyla derinlemesine analizler sağlayarak danışanlarımın performansını maksimize ediyorum.

5

Yıllık Tecrübe

60+

Danışan

13

Sektör

122+

Tamamlanan Proje

%100

Mutlu Danışan

Yetenekler

SEO 99%
SEM 97%
E-ticaret 95%
Dijital Pazarlama 94%
Branding 94%
WordPress 93%
Sosyal Medya 90%
Grafik Tasarım 85%

Sertifikalar

Garantili Freelance Seo Uzmanı Ahrefs
Garantili Freelance Seo Uzmanı Semrush
Garantili Freelance Seo Uzmanı Screaming Frog
Garantili Freelance Seo Uzmanı Kwfinder
Garantili Freelance Seo Uzmanı Keyword Tool
Başa dön tuşu
Her Türlü Sorularınız İçin Benimle İletişime Geçebilirsiniz.